Przejdź do głównej treści

2024.01.16 - Spotkanie z dietetykiem "Jemy zdrowo"

  • Opublikowano: Katarzyna Wojtaś

       

W dniu 16.01. 2024 roku odbyło się spotkanie z dietetyczką Magdaleną Hermaszewską z cyklu "Spotkanie z ciekawymi ludźmi" pt. "Jemy zdrowo".
Pani Magdalena ciekawie opowiedziała jak zdrowo się odżywiać w każdym wieku oraz jak ważne jest żywienie i jak wpływa na nasz stan zdrowia.